Kategori Arşivleri: Haberler

Kabartmalı , Çerçeveli Dekoratif Dini Tablolar

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kendi dizaynlarımız olan , kabartmalı ve çerçeveli dini  tablolar farklı zemin ve çerçeve modelleriyle, istenilen ebatlara göre üretilerek sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Dekoratif Kanvas tablo uygulamalar

En yeni nesil ev dekorasyonunun vazgeçilmezlerinden olan kabartma ve el işçiliği olan tablo uygulamalarını siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. İstek ve talepleriniz doğrultusunda yapmış olduğumuz incelemeler ve önerilerle yaşam alanlarınızı dekoratif mekanlar haline getirmekteyiz. Kafeterya ve restoranlara özel kabartma kanvas tablolar isteğe göre , özel ebat ve ölçeklerde, ışıklı ışıksız tarafımızca tercihleriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. […]

Üç Boyutlu Fotoğraflara Sanatsal Çerçeve Uygulaması

Metin Cam sanatsal çerçeve olarak her geçen gün yeni çalışmalara imza atmanın gururunu yaşıyoruz. El emeği göz nuruyla hazırlanmış Üç Boyulu sanatsal ürünlerin çerçevelenmesi konusunda bizi tercih eden Sayın Fatoş Hocama ve kursiyer arkadaşlarıma bizleri tercih ettikleri için teşekkürler mükemmel resimlere harika çerçevelerle dahada hayat buldu. Metin Cam Sanatsal Çerçeve  siz isteyin biz yerine getirelim.  

Sanatsal Çerçeve Üretimi

Metin Cam’ın sahibi Mertin Zor derki ; “Çerçeve yapmak emek ister ustalık ister .bizde müşteri çerçevesini beklemez .çerçeve hazır olur sahibinin gelmesini bekler.kalite,öz güven ,Zaman’ında iş müşteri memnuniyeti,kısaca METİN CAM SANATSAL ÇERÇEVE demek …….siz isteyin biz yerine getirelim…….” Sakarya Hendek ilçesinde, Cam Çerçeve ve sanatsal çerçeve ürünleriyle hizmetler sunan Metin Cam Sanatsal Çerçeve,  bölgedeki en […]

Besmeleyi Şerif Özel Sanatsal çerçeve çalışması

Sayın Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve Hendek Belediye Meclis Üyesi Şenay Sakal Başkan’nın ve değerli eşlerinin getirmiş oldukları BESMELEYİ ŞERİF leri Özel Sanatsal çerçeve çalışmaları yapılarak teslim edildi. Bizleri tercih ettikleri için kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.  

Canvas ve sanatsal çerçeveli kolaj çalişması tamamlandı

Doğu Marmara inşaatın sahibi sayın mustafa Mustafa Çiçek beyin bizden istediği canvas ve sanatsal çerçeveli kolaj çalişmasını teslim ettik kendisine hayırlı olsun der METİN CAM SANATSAL ÇERÇEVEYİ tercih ettiği için teşekkür ederiz…..

Mükemmel bir sanatsal çerçeve çalışması

Yılmaz kardeşi için hazırlanan Mükemmel bir sanatsal çerçeve çalışmasını daha hayırlısıyla teslim etmiş bulunmaktayız. Hayırlı günlerde kullanması Dilek’lerimle bizi tercih ettiği için kendisine çok teşekkür ederiz.Ne tür bir çerçeveye ihtiyacınız olduğunu belirtin biz o çerçeveyi gerçekleştirelim. Özel Ebat ve Modellerde Sanatsal Çerçeve uygulama ve satışlarımız mevcuttur. Sakarya İli Hendek İlçesi Metin Cam Sanatsal Çerçeve Hizmetlerinden […]

Tual çalışmaları hazırlanarak teslim edildi

Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi öğrencileri için Tual çalışmaları  hazır yolculuk başlasın. Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Üniversitesi Kampüsüne teslim edildi. Sakarya İli Hendek İlçesinde Sanatsal çerçeve Tual ve özel cam kesim hizmetleri sunmaktayız.