Etiket Arşivleri: sanatsal çerçeve

Üç Boyutlu Fotoğraflara Sanatsal Çerçeve Uygulaması

Metin Cam sanatsal çerçeve olarak her geçen gün yeni çalışmalara imza atmanın gururunu yaşıyoruz. El emeği göz nuruyla hazırlanmış Üç Boyulu sanatsal ürünlerin çerçevelenmesi konusunda bizi tercih eden Sayın Fatoş Hocama ve kursiyer arkadaşlarıma bizleri tercih ettikleri için teşekkürler mükemmel resimlere harika çerçevelerle dahada hayat buldu. Metin Cam Sanatsal Çerçeve  siz isteyin biz yerine getirelim.  

Sanatsal Çerçeve Üretimi

Metin Cam’ın sahibi Mertin Zor derki ; “Çerçeve yapmak emek ister ustalık ister .bizde müşteri çerçevesini beklemez .çerçeve hazır olur sahibinin gelmesini bekler.kalite,öz güven ,Zaman’ında iş müşteri memnuniyeti,kısaca METİN CAM SANATSAL ÇERÇEVE demek …….siz isteyin biz yerine getirelim…….” Sakarya Hendek ilçesinde, Cam Çerçeve ve sanatsal çerçeve ürünleriyle hizmetler sunan Metin Cam Sanatsal Çerçeve,  bölgedeki en […]

Besmeleyi Şerif Özel Sanatsal çerçeve çalışması

Sayın Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve Hendek Belediye Meclis Üyesi Şenay Sakal Başkan’nın ve değerli eşlerinin getirmiş oldukları BESMELEYİ ŞERİF leri Özel Sanatsal çerçeve çalışmaları yapılarak teslim edildi. Bizleri tercih ettikleri için kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.  

Tual çalışmaları hazırlanarak teslim edildi

Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi öğrencileri için Tual çalışmaları  hazır yolculuk başlasın. Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Üniversitesi Kampüsüne teslim edildi. Sakarya İli Hendek İlçesinde Sanatsal çerçeve Tual ve özel cam kesim hizmetleri sunmaktayız.

Bayraktepe Derneğine Sanatsal Çerçeveler Hediye Edildi

Sakarya İli Hendek Bayraktepe Derneği’ne  naçizane hediyemiz. Allah yolunda hizmetler yapan kim varsa METİN CAM SANATSAL ÇERÇEVE olarak yanlarındayız.ayrıca değerli Hendek belediye başkanım İrfan PÜSKÜLLÜ beye değerli başkanım OSMAN AYDIN beye değerli hocam KADİR BİLGİÇ beye dernek adına yapmış oldukları sonsuz hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Sakarya İli Hendek İlçesinden tüm Tüm Türkiye’ye sanatsal çerçeve hizmetleri sunmaktayız.