Etiket Arşivleri: sanatsal çerçeve firması

Üç Boyutlu Fotoğraflara Sanatsal Çerçeve Uygulaması

Metin Cam sanatsal çerçeve olarak her geçen gün yeni çalışmalara imza atmanın gururunu yaşıyoruz. El emeği göz nuruyla hazırlanmış Üç Boyulu sanatsal ürünlerin çerçevelenmesi konusunda bizi tercih eden Sayın Fatoş Hocama ve kursiyer arkadaşlarıma bizleri tercih ettikleri için teşekkürler mükemmel resimlere harika çerçevelerle dahada hayat buldu. Metin Cam Sanatsal Çerçeve  siz isteyin biz yerine getirelim.  

Sanatsal Çerçeve Üretimi

Metin Cam’ın sahibi Mertin Zor derki ; “Çerçeve yapmak emek ister ustalık ister .bizde müşteri çerçevesini beklemez .çerçeve hazır olur sahibinin gelmesini bekler.kalite,öz güven ,Zaman’ında iş müşteri memnuniyeti,kısaca METİN CAM SANATSAL ÇERÇEVE demek …….siz isteyin biz yerine getirelim…….” Sakarya Hendek ilçesinde, Cam Çerçeve ve sanatsal çerçeve ürünleriyle hizmetler sunan Metin Cam Sanatsal Çerçeve,  bölgedeki en […]

Canvas ve sanatsal çerçeveli kolaj çalişması tamamlandı

Doğu Marmara inşaatın sahibi sayın mustafa Mustafa Çiçek beyin bizden istediği canvas ve sanatsal çerçeveli kolaj çalişmasını teslim ettik kendisine hayırlı olsun der METİN CAM SANATSAL ÇERÇEVEYİ tercih ettiği için teşekkür ederiz…..

Mükemmel bir sanatsal çerçeve çalışması

Yılmaz kardeşi için hazırlanan Mükemmel bir sanatsal çerçeve çalışmasını daha hayırlısıyla teslim etmiş bulunmaktayız. Hayırlı günlerde kullanması Dilek’lerimle bizi tercih ettiği için kendisine çok teşekkür ederiz.Ne tür bir çerçeveye ihtiyacınız olduğunu belirtin biz o çerçeveyi gerçekleştirelim. Özel Ebat ve Modellerde Sanatsal Çerçeve uygulama ve satışlarımız mevcuttur. Sakarya İli Hendek İlçesi Metin Cam Sanatsal Çerçeve Hizmetlerinden […]

Bayraktepe Derneğine Sanatsal Çerçeveler Hediye Edildi

Sakarya İli Hendek Bayraktepe Derneği’ne  naçizane hediyemiz. Allah yolunda hizmetler yapan kim varsa METİN CAM SANATSAL ÇERÇEVE olarak yanlarındayız.ayrıca değerli Hendek belediye başkanım İrfan PÜSKÜLLÜ beye değerli başkanım OSMAN AYDIN beye değerli hocam KADİR BİLGİÇ beye dernek adına yapmış oldukları sonsuz hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Sakarya İli Hendek İlçesinden tüm Tüm Türkiye’ye sanatsal çerçeve hizmetleri sunmaktayız.